Voornaam Naam Organisatie Gemeente LinkedIn
David Van den Heuvel VAN ROEY VASTGOED RIJKEVORSEL
Emma Vanderstraeten RAUM, ADVIES RUIMTELIJKE PLANNING GENT https://www.linkedin.com/in/emma-vanderstraeten/
Frank Burssens EVEREST ADVOCATEN GENT https://www.linkedin.com/in/frank-burssens-5a596018
Nicolas Carette EQUATOR ADVOCATEN - UNIVERSITEIT ANTWERPEN - https://be.linkedin.com/in/nicolas-carette-b6560b107
Yoeri Note ATHOM GENT
Roel Helgers MATEXI - https://www.linkedin.com/in/roel-helgers-22283980/
René Van der Lecq DEPARTEMENT RUIMTE VLAANDEREN BRUSSEL https://www.linkedin.com/in/ren%C3%A9-van-der-lecq-a99b5090/?ppe=1
Claude Chielens BLINC SALES INSTITUTE HEUSDEN https://www.linkedin.com/in/claudechielens/
Bart Van den Brande SIRIUS LEGAL BRUSSEL https://www.linkedin.com/in/bartvdb/
Freekje De Vits SIRIUS LEGAL MECHELEN https://www.linkedin.com/in/freekje-de-vidts-78009657/
Joris Breugelmans BTV ANTWERPEN https://be.linkedin.com/in/joris-breugelmans-2b59aa2
Tine Vande Casteele VLAAMS ENERGIEAGENTSCHAP BRUSSEL
Tom Vandromme AGENTSCHAP WONEN-VLAANDEREN BRUSSEL https://www.linkedin.com/in/vandromme-tom-55812b67/?ppe=1
Mario Deketelaere BAKER & MCKENZIE ANTWERPEN https://www.linkedin.com/in/mariodeketelaere/?ppe=1
KAREN VAN DE WOESTIJNE IMMO VAN DE WOESTIJNE EEKLO https://www.linkedin.com/in/karenvandewoestyne/

Pagina's